Multimedia

ARGAZKIAK KMON TV Bilaketa zehaztu:
Bideoak (Kmon TV)
'MONDAY – WATCH OUT FOR THE RIGHT'. CLÁUDIA DIAS
!!! (CHK CHK CHK)
'Voces que no ves' (CIA. Passa Barret)
13 BATS
30 AÑOS DE DANZA
30 ELEFANTES BAJO UN PARAGUAS
4x4: arquitectura efímera, Smashed. Gandini
666 (YLLANA TEATRO)
84 (banda)
A LA LUNA Voilà&Iraya Producciones
A tothe B (A2dB)
ABONO MUNDAKA FESTIVAL 15
ADIÓS ARTURO - LA CUBANA
ADRIAN COSTA&THE CRIERS
Aiko Taldea
ALAIN CONCEPCIÓN
ALASKA Y FANGORIA
ALBA MOLINA
ALEXANDER ABREU y HAVANA D'PRIMERA
Alice Wonder
ALLEN TOUSSAINT
ALOS QUARTET
ALPHA BLONDY
Ambrose Akinmusire
Amorante
AMPARANOIA
ANA CURRA
ANA MOURA
ANARI
ANDOAINGO ROCK JAIALDIA
ANDRÉS CALAMARO
ANDY McKEE
ANESTESIA
ANGELA CERVANTES+JAM SESSION
ANI CHOYING DROLMA
ANIMAL (COMPAÑÍA DANIEL ABREU)
ANOMIA (EUGENIO AMAYA)
ANOTACIONES SOBRE EL MIEDO (EVA GUERRERO)
Anton Arriola
ANTONIO CARMONA
ANTONIO OROZCO
ANTONIO ZAMBUJO
APRIL VERCH
ARA MALIKIAN
ARA MALIKIAN & FERNANDO EGOZCUE
Areatza Musik & Beeer
ARIZONA (HISTRIÓN TEATRO)
ARTESHOP
ASUELTO (HURYCAN DANZA)
Atlantikaldia 2019
AUDIENCE
AUPA QUARTET -UP-
AURORA AND THE BETRAYERS
AUTORRETRATO DE UN JOVEN CAPITALISTA ESPAÑOL (ALBERTO SAN JUAN)
AWISH (CARLO MÔ & MR. DI)
Azkena Rock Festival 17 - Sabado
Azkena Rock Festival 17 - Viernes
Azkue Fundazioa
B.Dance | Po-Cheng Tsai
B.O.S. + ANE ETCHEGOYEN
BABYLLOON (MONKEY STYLE CIE.)
BADI ASSAD
BAGA BIGA (MIKEL MARKEZ-EÑAUT ELORRIETA)
BAKELITE
BALDINBADA (SHAKTI OLAIZOLA)
BALLET CARMEN ROCHE
BALLET DE VICTOR ULLATE
BALLET DE ZURICH
BALLET NACIONAL CLÁSICO DE ARGENTINA
BALLET NACIONAL DE HOLANDA
BALLET NATIONAL DE MARSEILLE
Ballet Víctor Ullate
BALLETT AM RHEIN
BAMBOO BEBOP
BANDA LA COLONIA
BARDINER (ARMENIA)
BARÓN ROJO
BASERRI
BEBE
BECCA STEVENS
BEGIRA PHOTO
Begoña Guzmán
BELAKO
Belako + Naica
BEN HOWARD
BEN REEL
Beñat Igarabide
Berri Txarrak
BETTYE LAVETTE
Beyoncé
BIDE ERTZEAN
BIGOTT
BilbaoGazte
Biopiracy (Zioara Hormaetxe)
BOCINEGRO DOWN HOME
BOOKER T.JONES
Bosch Dreams (Les7 Doigts de la Main)
BREAKONSTAGE 2016
BREAKONSTAGE 2017
BRUCE SPRINGSTEEN
CABARET (EL MUSICAL DE BROADWAY)
CALAISA
CALAO (ROUGE ELEA)
CANTECA DE MACAO
CÃO À CHUVA (Portugal)
CAPSULA
CARION WIND ENSEMBLE
Carmen Boza
CARMEN SOUZA
CÉCILE McLORIN-SALVANT
CENICIENTA EL MUSICAL
CÉSAR BROWN
CESARE DELL'ANNA (ITALIA)
CHAMBAO
CHANO DOMINGUEZ&NIÑO JOSELE
CHICAGO BLUES: A LIVING HISTORY
CHRISTIAN McBRIDE TRIO
CHUCHO VALDÉS
CHUCHO VALDÉS & AFRO-CUBAN MESSENGERS
Cie LAROQUE-HELENE WEINZIERL/ Austria
CIRCO KADAVRESKY
CIRCO MÁGICO
CIRCUS INCOGNITUS (JAMIE ADKINS)
CIRQUE DU SOLEIL/CIRCO DEL SOL
Clara Altarriba
COMPAGNIA FINZI PASCA
COMPAÑÍA EVA GUERRERO
COMPANIA NACIONAL DE DANZA
COMPANYA PEP BOU
Conseqüences (Moveo Danza)
CONTRAESCENA (THE FUNAMVIOLISTAS)
COQUE MALLA
CUCA ROSETA
CUL DE SAC
Curtis Harding
CYCLE
D'Capricho Habanatik (Son en sus poemas)
DAIRI BROWN
DAMIAN MUÑOZ-JORDI CORTÉS
DAMIEN JURADO
Dantzerti
DANZAD MALDITOS
David Ambrosio Trío
DAVID CALZADO Y SU CHARANGA HABANERA
DAVINA&THE VAGABONDS
DEE DEE BRIDGEWATER
Deep Purple
DEL INFIERNO AL PARAÍSO: EL VIAJE DEL ALMA
DELOREAN
DEPEDRO
DESCLASIFICADOS (PERE RIERA)
DESPUÉS DE TODO (DOOS COLECTIVO)
DIANA KRALL
Diavlo
DIEGO AMADOR&LLIBERT FORTUNY
DIEGO EL CIGALA
Dimitra Lazaridou-Chatzigoga
DINERO
DIVENIRE (CIRCLE OF TRUST & LOGELA)
DOCTOR DESEO
DONDE ESTÁ MERCÉ?
Donuts Hole
DORIAN
DOUGIE MacLEAN
DR. JOHN
Dr. Maha’s Miracles Tonic
DRAG-E (LOGELA MULTIMEDIA)
Dresden Frankfurt Dance Company
DUNCAN DHU
Durangoko Azoka
Echos (Colectivo Eflirkoa)
EDU BASTERRA
EDUCADOS
EJÉRCITO RUSO DE SAN PETERSBURGO
EKILIBUÁ (MAINTOMANO)CIRCO
EKURU
EL CABRERO
El Decimosexto Sueño de un Artista
EL FUNERAL (CHE Y MOCHE TEATRO)
El Gusto es nuestro
EL INTÉRPRETE (ASIER ETXEANDIA)
EL JUEZ (Los niños perdidos)
EL LAGO DE LOS CISNES
EL PERCUSIONISTA (GORSY EDU)
El Puto Ben
EL RÉGIMEN DEL PIENSO (LA ZARANDA)
EL SUEÑO DE UNA NOCHE DE VERANO
ELLIOTT MURPHY
ELVIS COSTELLO
EME ALFONSO
Empty Files
EN UN LUGAR DEL QUIJOTE (RON LALÁ)
EÑAUT ELORRIETA
ERPURUTXO (TEATRO PARAÍSO)
ESNE BELTZA
ESTANKONA (BORJA ESTANKONA)
ESTOPA
ESTRELLA MORENTE
ESTRELLA MORENTE Y NIÑO JOSELE
EUSKADIKO IKASLEEN ORKESTRA
EUSKAL BARROKENSEMBLE
FAEMINO Y CANSADO
FANT 2018
FAUSTO, HERRITAR EREDUGARRIA
Feedback (Ana Capilla)
FEELGOOD (TEATRO ESPAÑOL)
FERNANDO SAUNDERS
FETÉN FETÉN & MASTRETTA
Film Symphony Orchestra
FITO & FITIPALDIS
FLYING OVER
FOALS
FRAN LASUEN -JOSÉ LUIS CANAL
FRANCOREN BILOBARI GUTUNA
FRANZ FERDINAND
FUEL FANDANGO
FULL MONTY
FUNDACIÓN TONY MANERO
FUTURE ISLANDS
GAEL FAURE
GALLON DRUNK
Garazi Pablogorran
GARI
GARI&MALDANBERA
GAROA
Gata Cattana
GAUTHIER DANCE
GELTOKIA (AUKERAN DANTZA KONPAINIA)
GEORGE BENSON
GETXO BLUES 2019: ERIC BIBB
GIULIO CESARE (ANDREA BARACCO)
GLAM SKANKS
Golden Gate Quartet
GOSPEL FACTORY
Gran Bolero, Jesús Rubio Gamo
Green Day
GREGORY PORTER
GROWING YOUNG (DANTZAZ)
GUADALUPE PLATA
GUATEQUE (DANZA VERTICAL)
GUILLERMO TELL (LA BALDUFA)
Guns n' Roses
HAKIMA FLISSI
HARRIAREN HIZTEGIA (JABIER MUGURUZA-BERNARDO ATXAGA)
HESIAN
Hibai Etxebarria
Hiri asko bere baitan
HIROMI UEHARA
HISTORY OF ROCK
HOLY BOUNCER
HORA ZULU
HORMEK DIOTE, ON STAGE
HUECCO
I WANT U BACK (MICHAEL JACKSON TRIBUTO)
IGNATIUS FARRAY - El Fin de la Comedia
ILEGALES
INTERRUPTED
INUN
IRATXE ANSA/ Euskadi
IRON MAIDEN
ISMAEL SERRANO
ISRAEL GALVAN
Itsasoaren Emazteak
Ivan Ferreiro
IZARO
Ja! Bilbao Festival
JABIER MUGURUZA
JACCO GARDNER
JACK DeJOHNETTE TRIO
Jackson Browne&Raul Rodriguez
JAINKO TXIKI ETA JOSTALARI HURA
JALEOS - SOLA - TRES - BOLERO
JAMES NEWTON HOWARD/FVELAZQUEZ
James Room
JAMIE CULLUM
JAMMING ON TOUR (JAMMING)
JARABE DE PALO
JAVIER BERGIA
JAVIER KRAHE
JAY-JAY JOHANSON
JENNIE ABRAHAMSON
Joan Baez
JOE LA REINA (KMON SESSION)
JOHN BERKHOUT
JOHN PAUL KEITH
JOHN SCOFIELD
JOHNNY WINTER
Jorge Bedoya
JORGE DA ROCHA
JORGE DREXLER
JORGE PARDO
JOSÉ MAYA
JOSEBA IRAZOKI
JOSELE SANTIAGO
JOSU BERGARA
JUAN DE DIEGO TRIO
JUAN MAGAN
JUAN PERRO
JUANA LA LOCA (HISTRIÓN TEATRO)
JULIA HOLTER (SOLO ON GRAN PIANO)
JULIETA VENEGAS
Kaiola Festival
KALAKAN
KALERA
KAMANKOLA
KAMELEOIA (DANTZAZ KONPAINIA)
KANTU KOLORE. GOAZEN DANTZARA!
KANTUAREN KANTOIA
KAPSULAK (Markeliñe)
KATAPULTA
KEPA JUNKERA
KEPA JUNKERA&SORGINAK
KIBUBU (MARIE DE JONGH)
KIKE MORA
KRAFTWERK
KUKAI ETA BRODAS BROS 'TOPA'
LA BANQUETA (VANIA PRODUCCIONS)
LA BAYADERA-Ballet en dos actos
LA CALMA MÁGICA (ALFREDO SANZOL)
LA COPLA NEGRA
La Coquette KANBAHIOTA
LA CREACIÓN (La Fura dels Baus)
LA FUGA
LA GLO CIRCO-DANZA: 'ENTRE CUATRO TIEMPOS'
LA IAIA
LA NIÑA DEL CABO
LA ODISEA (RAFAEL ÁLVAREZ 'EL BRUJO')
LA OTRA MIRADA
LA PEGATINA
La Señora Tomasa
LA VIUDA ALEGRE (MUSICAL)
LABRIT
LANA (PEZ LIMBO)
LAS VEGAS SHOW MUSICAL
LATENTE (DANZA)
LAURA COX
Le Parody
LEE 'SCRATCH' PERRY
LEIVA
Lekuona
LEO HARLEM Y SR. CORRALES
LEON BENAVENTE
LES LUTHIERS
LIA RODRIGUES COMPANHIA DE DANÇAS
Lisa Stansfield
Lois
Loops (Engruna Teatre)
Lorelei Green + Gaudea
LORI MEYERS
LOS JUSTOS (611 TEATRO)
LOS MISERABLES (EL MUSICAL)
LOS SECRETOS
LOS UNIVERSOS PARALELOS
LOS ZIGARROS
LOVE OF LESBIAN
LOVELY RITA
LUAR NA LUBRE
Lucas Santos Photography
LUNA
LURRAK
LUTHER RUSSELL
M CLAN
MACEO PARKER
MADDI OIHENART + ANARI
MADELEINE PEYROUX
MAGO SUN
Maider Zabalegi
MAIKA MAKOVSKI
MAKINISTA (MARKELIÑE)
MALA RODRÍGUEZ
MALANDAIN BALLET BIARRITZ
MALDITA NEREA
MALÚ
MALUTA II
MALUTA III
MALUTA IV
MAMMA MIA (MUSICAL)
MANÁ
MANDOLINMAN
MANEL
MANOLO GARCÍA
MANUEL LUNA CUARTETO
MARCO MEZQUIDA & CHICUELO
MARCOS COLLADO
MARIA ARNAL I MARCEL BAGéS
MARIA BERASARTE&PEPE RIVERO
MARINO E MARINI
Mark Olson&Ruben Pozo (Pereza)
MARLANGO
MARTA GÓMEZ
Marta Tchai
MARTHA GRAHAM DANCE COMPANY
MARTIRIO
MARWAN
MASTODONTE (ASIER ETXEANDIA&ENRICO BARBARO)
MASTRETTA
Maureen Choi Quartet
MAX TXIKIA
MAYUMANA
MAZ2016: WAS + YELLOW BIG MACHINE
Medina Azahara
Meeting Point (Ertza)
Metalmania
METZ
MI CARMEN FLAMENCA
MICHAEL McDERMOTT
MICROCLIMATE
Mikel Uraken
MISS OCTUBRE
MISSISSIPPI GOSPEL CHOIR
Modelo de Respuesta Polar
Modus Operandi
MOMIX FOREVER
MORGAN
MOTXILA 21
Mow (Gabriela Casero)
MuoM
MUSHKUM
Music Legends Festival
MÄBU
NACH
NADA SURF + CORREOS
Nagare (Circle of Trust&Logela)
NAHEBA (CANTABRIA)
NANCY VIEIRA
NARCO (RAP METAL)
Nathy Peluso
Nebbian
NEIGHBOR
NNEKA
NOA LUR
NOE (MALANDAIN BALLET BIARRITZ)
NOETIC (GÖTEBORGS OPERANS DANSKOMPANI)
Nómada, Cía Manuel Liñán
NOT THE ROLLING STONES TRIBUTE
Núria Martin
OBÚS
OCEAN COLOUR SCENE
OLA MACIEJEWSKA
Olatz Salvador
OMAR FARUK TEKBILEK
ONE HIT WONDERS (SOL PICÓ DANSA)
ORQUESTA DE SEÑORITAS (PABELLÓN 6)
OS MUTANTES
Pablo Esbert Lilienfeld & Federico Vladimir Strate Pezdirc
PABLO LOPEZ
Palito
PALOMA SAN BASILIO
PASCUALA ILABACA Y FAUNO (CHILE)
PASO A DOS
PAT METHENY
PATRICIA KRAUS
PAUL SIMON
PEDRO GUERRA
PEP BOU
PERE FAURA / Barcelona
PETER PAN (EL MUSICAL)
PETIT PIERRE (BAMBALINA TEATRE)
PI L.T.
Pinpilinpussies
Pirineos Sur 2017
PLOC, PLOC... PLIK!
POLIANA LIMA / Madrid
PRIMITAL
QFWFQ (TEATRO MERIDIONAL)
QUIJOTADAS (MIRAGE TEATRO)
QUIQUE GONZALEZ
RACHEL BROTMAN
RAIMUNDO AMADOR
RAMPER: VIDA Y MUERTE DE UN PAYASO
RAPHAEL
Rebeca Lane + La Furia
REDD KROSS
REFUGIADA POÉTICA (Claire Ducreux)
REINA JUANA (CONCHA VELASCO)
REINCIDENTES
REVÓLVER
Ricky Martin
ROCÍO MÁRQUEZ
ROCIO MOLINA
RON SEXSMITH
ROSANA
ROY HARGROVE QUINTET
ROZALÉN
RUBÉN BLADES
RUBIK CÍA / Bilbao-Barcelona
RUPER ORDORIKA
RUSSIA (La Veronal)
RUSSIAN RED
SARAH McQUAID
SARATOGA
Sasha Waltz Company
SASHA WALTZ&GUESTS
SEIURTE
SEñORES - THE SECRET SOCIETY
SERGIO DALMA
SETH GLIER
SEX MUSEUM
Shakespeare en Berlín
SHAKIRA
SHARON FRIDMAN (Madrid)
SHARON JONES
SHE POEMS (Aïda Colmenero Dïaz)
SIDECARS
SIDONIE
SÍLVIA PÉREZ CRUZ1
SINERGIA (NUEVEUNO)
SINIESTRO TOTAL
SISTER ACT EL MUSICAL
SMILE (GETXO)
SMOKING JOE KUBEK&BNOIS KING
SOLEÁ MORENTE
SORKUN
SPANDAU BALLET
SPYRIDOULA BAKA & GRUPO (GRECIA)
STAYIN ALIVE (MATARILE TEATRO)
STRADIVARIAS II
Stu Larsen & Natsuki Kurai
Su ta gar
SUBURBANO
SUHAR PREST (PARADOXA)
SUMRRÁ
TACHENKO
TAJ MAHAL
TAKE 6
TEATRO DE INVIERNO-NEGUKO ANTZERKIA
TENPORA
TERENCE BLANCHARD
TÉTÉ
THE ALLNIGHTERS
THE APE
THE BELLRAYS
The Big Game (Olatz de Andrés)
THE BLACK KEYS
THE CHERRY BOPPERS
The Como mothers: Cena y almuerzo Gospel
THE CONGRESS
THE CURE
THE DICTATORS NYC - ATERKINGS
THE DRONES
THE DUKE ROBILLARD BAND
THE EXCITEMENTS
THE FUNAMVIOLISTAS
THE HENRY GIRLS
THE HISTORY OF ROCK
THE HOLE
THE HOLE ZERO
The Jackets
THE KENNETH BRIAN BAND
THE KILLS
The Levitants
The Limiñanas
THE LOOKERS
THE MUD CANDIES
THE NAKED CLOWN
THE PRODIGY
The Riff Truckers
THE RIGHT ONS
The Roves
THE STRYPES - MAX MESER
THEÓPERA LOCOS (YLLANA)
Three One (K.Llorente-L.Brito.-B.Acuña)
TIGRAN
TIO TERONEN SEMEAK 'FRESHCOOL'
TOMAR PARTIDO (RONALD HARWOOD)
TONINO CAROTONE
TOQUES DO CARAMULO
Tori Sparks
TOSTA (OREKA TX + Kukai, Frisia, Eskozia, Cornualles, Galizia, Gales...)
TOTE KING
TOUNDRA
Tras la Frontera (Plataforma Tirante)
TRAVELIN' BROTHERS BIG BAND
TRUDY LYNN
TRUST
TULSA + TALDE GONBIDATUA
TWIN MELODY
UDO
Un Poyo Rojo
USMANOV CLASSICAL RUSSIAN BALLET
VANESA MARTÍN
VARGAS BLUES BAND
VELMA POWEL & BLUEDAYS
VENERE - CIA. DANIEL ABREU
VETUSTA MORLA
VICENTE AMIGO
VICENTE SORDERA
VIP PACKAGES GUNS N' ROSES
VUELOS (ARACALADANZA)
WALKING CITY (CARMELO SEGURA COMPANHIA)
Wet Cactus
WILLIE NILE
WILLIS DRUMMOND
XOEL LOPEZ
XOGA
Yakambú + Dairi Brown
YESTERDAY&TODAY
YO CARMEN (COMPAÑÍA MARÍA PAGÉS)
YO LA TENGO
ZENET
ZENET (LA MENOR EXPLICACIÓN)
Zetak
ZINEMAKO AHOTSAK/VOCES DEL CINE
Zinetika Festival Dance &Film
ZUCO 103
ZUHAINPEKO SOINUAK: AHOZKO TRANSMISIOA
Bideo berriak

Jorge Bedoya

Carmen Boza

LOS SECRETOS

Durangoko Azoka

Carmen Boza

CARION WIND ENSEMBLE

Lekuona

Pinpilinpussies

LOS ZIGARROS

Maider Zabalegi

Zetak
Kategoriak
© Gestor de contenidos Gestor de contenidos HagaClic





Kmon

Licencia de Creative Commons
Lan hau Crative-Commons-en Aitortu-Ez Komertziala-Lan Eratorririk Gabe Nazioartekoa 4.0 delako baimen pean lago